KONST / Litografier / Färglitografi 13956432
nr 1395 6432
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 95/160, daterad 85, komposition. Motivet: 26x20cm, yttermått inklusive ram: 39x30cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:10:17
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives